31.10.11 pondělí - 7. den

Po snídani naposledy vyjíždíme za krásami Turecka. Den začínáme návštěvou kožedělné dílny (šití oděvů z kůže a kožešin). Nejdříve byla módní přehlídka a potom  prohlídka zboží a nabídka nákupu. Mají zde opravdu krásné bundy, kabáty a vesty z kůže a kožešin. Vynikající je hedvábná kůže.

Den pokračuje - vodopády Kursulu - Melounové vodopády. Tento název prý dostaly podle toho, že se pod nimy chladily melouny. Nakonec jedeme do nejstarší části Antalye. Je zde starý přístav, flétnový minaret a tržnice. Děláme poslední nákupy.

Na hotel se vracíme kolem 14 hodiny. Dnes nemáme oběd, tak si dáváme zásoby z domova. Vezly jsme si suchary. Jdeme si zaplavat v moři. Je zde nejhorší vstup do moře. Oblázková pláž a nepříjemné kluzké kameny v moři. Moře je krásně teplé. Je to příjemné rozloučení.

Večeři si dáváme zase z grilu.

Na rozloučenou máme o půl 10 galavečer s živou hudbou, nápoji a bufetem. Moc se nám nechce, ale jdeme se podívat. Kristýna nas jako první vytáhla na parket. Potom se přidali další. Galavečer má končit o půlnoci, ale my jdeme v 11 spát. V 7 hodin letíme domů.